Odlotowa strona wizytówkowa

Wysokiej klasy strona internetowa
na niskim pułapie cenowym

Responsywna strona internetowa

Rozpoczynając biznes, jedną z kluczowych rzeczy, jakie stoją przed Tobą jest odpowiednia reklama i dotarcie do klienta. Jeśli chcesz dobrze wystartować i zaistnieć na rynku skorzystaj z naszej oferty odlotowej strony wizytówkowej.

Dobre pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Spraw, by potencjalni klienci poznali ofertę, a Twoja firma wyglądała profesjonalnie.

Wszystkie wdrażane przez nas strony są w pełni responsywne - dostosowują się do rozdzielczości ekranu każdego urządzenia (stacjonarnego komputera, tabletu czy smartfona). Strony responsywne pozwalają na sprawne przeglądanie serwisu na różnych urządzeniach mobilnych niezależnie od marki telefonu czy tabletu. Wszystkie elementy typu: logo, teksty, banery czy zdjęcia zmieniają swoje rozmiary, a czasem również rozmieszczenie na stronie tak by serwis był zawsze czytelny.

Twoją stronę zbudujemy w oparciu o gotowe szablony stron. Dzięki temu masz możliwość wyboru jednego spośród kilku tysięcy szablonów i możesz od razu zobaczyć jak będzie wyglądać Twoja nowa strona www. Wybrany szablon graficzny zostanie odpowiednio dostosowywany pod Twoje potrzeby poprzez: logo, zdjęcia, treści, dane kontaktowe przy jednoczesnym zachowaniu układu i stylu graficznego szablonu. Dzięki temu możemy znacznie ograniczyć koszty wykonania strony w porównaniu do indywidualnego projektu graficznego.

Kiedy dokonasz już wyboru szablonu, resztę zrobimy za Ciebie. Przygotujemy stronę, wdrożymy Twoje treści, uruchomimy na serwerze oraz posłużymy radą w zakresie jej promocji.

Czy wiesz, że już ponad 40% ludzi przeglądających internet używa urządzeń mobilnych? Mając niedostosowaną stronę bezpowrotnie tracisz klientów!

Twoja strona już od:
800
netto
+ koszt zakupu szablonu
Samolot nie wzniesie się bez skrzydeł - Ty również nie zaistniejesz w internecie bez własnej strony internetowej.

Do stron otrzymasz również pakiet dodatkowych korzyści o wartości 400 zł

  • bezpłatny hosting na 1 rok plus rejestracja domeny .pl
  • bezpłatna integracja strony z kontem Facebook oraz ze statystykami Google Analytics
  • bezpłatna SEO optymalizacja strony
  • rabat 120 zł na zastrzeżenie Twojej nazwy i logo w Urzędzie Patentowym
  • kod promocyjny o wartości 50 zł na usługi Biura Rachunkowego iFirma.pl
Zapytaj o Twoją nową odlotową stronę ›

Duży wybór, atrakcyjna cena

Decydując się na naszą ofertę, zyskasz:

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania, dlatego nie czekaj, tylko zapytaj o Twoją nową odlotową stronę.

Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę

Atrakcyjna cena Dzięki temu, że możesz wybrać jeden projekt spośród kilku tysięcy gotowych już szablonów, Twoja nowa strona będzie w bardzo atrakcyjnej cenie.

Bezpłatna opieka serwisowa Dla zbudowanych stron gwarantujemy dwa miesiące bezpłatnej opieki serwisowej. Zmiany zdjęć i tekstów w serwisie będą wykonywane bezpłatnie.

Dodatkowe bonusy Nowym klientom proponujemy m. in. darmowy hosting (za pierwszy rok), a także bezpłatne połącznie z kontem na Faceboku oraz statystykami Google.

Szybkość Krótki czas wdrożenia strony internetowej. Twoja nowa strona internetowa może pojawić się w internecie w ciągu tygodnia!

Responsywność Wszystkie wdrażane przez nas serwisy będą przygotowane tak, aby prawidłowo wyświetlały się na komputerze, laptopie, tablecie czy też smarfonie.

Interaktywność Integrujemy stronę z mapami Google oraz uruchamiamy na Twojej stronie formularz kontaktowy, dzięki któremu klienci będą mogli składać zapytania.

Nowi klienci Dzięki funkcjonalnej i responsywnej stronie internetowej będziesz mógł szybciej się rozwijać i skuteczniej pozyskiwać nowych klientów.

Święty spokój Dzięki współpracy z nami nie będziesz musiał się martwić o sprawy związane z funkcjonowaniem Twojej firmy w Internecie.

Skontaktuj się bezpośrednio

Chętnie odpowiem na Twoje pytania

Dariusz Setlak e-mail: biuro@promero.pl tel: 794 442 662

Zapytaj o szczegóły

Dowiedz się więcej jak wypromować Twoją firmę